חדשות ועדכונים

דרוש\ה סטודנט\ית בחברת HERE

ספטמבר 4, 2017

דרוש\ה סטודנט\ית למשרת סטודנט בחברת HERE

 

  • התפקיד כולל: עדכון שוטף של מפות הניווט, קליטת נתונים, עריכת טבלאות ונסיעות (בעת הצורך) עם רכב המיפוי של החברה.
  • היקף העבודה: 120 שעות חודשיות
  • העבודה באזור התעשיה הצפוני רעננה.

 

קורות חיים יש לשלוח למורן: moran.shitrit@here.co

דרוש/ה Geographic Data Scientist

יוני 27, 2017

 

משטרת ישראל

משרת Geographic Data Scientist

 

תיאור משרה

משטרת ישראל עוסקת בפעילות מחקרית וחקירתית במגוון תחומים ובשילוב מקורות רבים. לצורך הרחבת הפעילות בתחום הנ"ל המשטרה מחפשת מנתחי נתונים ואנליסטים בכלל, ובתחום הגיאוגרפי בפרט.

 

דרישות התפקיד

  • אוריינטציה לעיבוד מידע בכלים שונים (יתרון לניסיון מעבר לכלי OFFICE).

דרוש/ה טכנאי/ת נתונים לעבודה בחטיבת מדע - רשות הטבע והגנים (25.4.2017)

אפריל 25, 2017

 

לרשות הטבע והגנים - דרוש/ה טכנאי/ת נתונים לעבודה בחטיבת מדע

תיאור התפקיד

  • ריכוז וביצוע מאמצי ארגון וטיוב נתונים, בעיקר שכבות GIS ונתוני מגוון ביולוגי.
  • העסקה בהיקף של כ- 40% משרה (ייתכנו חודשים בהיקף העסקה גבוה יותר בהתאם לצורך).

דרישות התפקיד

נחנכה תחנת קרקע ראשונה של EGNOS מערך הניווט האירופי (25.9.2016)

ספטמבר 25, 2016

התחנה תאפשר דיוק של 2-1 מ’ מירבי במקלטי ה-GPS בישראל.

בשבוע שעבר הושקה בטכניון במעמד ראש משלחת האיחוד האירופי בישראל, השגריר לארס פאבורג אנדרסן תחנת EGNOS – (Europeane Geostationary Navigation Overly Service) – תחנת קרקע של מערך הניווט האירופי. הקמת התחנה היא תוצאה של שיתוף פעולה בין סוכנות החלל האירופית, המסלול להנדסת מיפוי וגיאו-אינפורמציה בפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית בטכניון ומפעל מלמ של התעשייה האווירית. הפרויקט הובא לישראל הודות למאמצי ISERD – המינהלת הישראלית למו”פ האירופי הפועלת מרשות החדשנות (לשעבר לשכת המדען הראשי), שגם ליוותה את ההקמה יחד עם הפרויקט האירופאי EGNIS המנוהל על ידי ISERD וסוכנות החלל הישראלית.

למערכת, שתהיה פתוחה לכל אדם שברשותו מקלט GPS ייעודי, יישומים רבים: ניווט של תחבורה אווירית, ימית ויבשתית, מערכות הנחייה, מערכות מיפוי, אפליקציות ניווט לסוגיהן וכיו”ב.

EGNOS מורכבת משלושה לוויינים גיאוסטציונריים – כלומר לוויינים הנמצאים מעל נקודות קבועות על כדור הארץ – ומרשת של תחנות ייחוס קרקעיות (RIMS). לווייני EGNOS משדרים אותות המאפשרים למשתמשים לקבל מיקום ברחבי אירופה וסביבתה (ובכלל זה ישראל) בזמן אמת בדיוק של כמטר אחד. המערכת מרחיבה את מערכת ה-GPS האמריקאית ועד כה נפרסו 43 תחנות כאלה ברחבי העולם, מתוכן 3 במזרח התיכון: בתורכיה, במצרים וכעת בישראל.

המידע שמספקת מערכת EGNOS משמש, ללא עלות, את כל מקלטי ה-GPS ומעניק דיוק, שלמות, המשכיות וזמינות. המידע המתקבל נוסף לנתונים המגיעים ממערכות לווין כגון GPS (לוויני הניווט האמריקאים), GLONASS (לוויני הניווט הרוסים) ובעתיד גלילאו – מערכת לוויני הניווט האירופית, העתידה לכלול 30 לווינים ולשפר את יכולת הניווט ונתוני המיקום באירופה ובעולם כולו.

להמשך קריאה באתר הטכניון, לחצו כאן.